NELER YAPIYORUZ.

REFERANSLAR.

BİZ KİMİZ.

Yaratıcı işler dükkanı'nı yakından tanıyın!

BİZ KİMİZ.

Hepimiz kendi alanlarında yıllarca dirsek çürütmüş, mürekkep yalamış, tecrübesi boyundan büyük çocuklardık ve bir gün dedik ki, "gelin beraber bir dükkan açalım". Her sektörden müşterilerimize kreatif reklam çözümleri sunduğumuz "Yaratıcı İşler Dükkanı"mız böylece doğmuş oldu ve hızla yol alıyor.

 

On kaplan gücünde dinamik bir ekibiz ve müşterilerimizin isteklerini en doğru şekilde saptayıp beklentilerini maksimum düzeyde karşılamak için en ideal araç, yöntem ve iletişim kanallarını kullanıyoruz. 360 derece reklam & pazarlama vizyonu çerçevesinde; modern trendlere uygun tasarım, yazılım, SEO, sosyal medya ve baskı çözümleri ve etkili dijital pazarlama yönetimiyle markanızı oluşturuyor ve / veya ona güç katıyoruz.

SİZİN İÇİN

NE YAPABİLİRİZ?

Güçlü tasarım ve yazılım çözümleri ve etkili dijital pazarlama yönetimi çerçevesinde; başta 360 derece dijital reklam hizmeti olmak üzere dijitalde markanızı oluşturur ve / veya güçlendirir, itibarını en iyi şekilde koruruz. Tüm dijital varlıkların yönetim alanlarını kurgular, dijital reklamlar, Web sitesi, sosyal mecralar, offline bağlantılı dijital hizmetlerin kurgulanması, projelenmesi, tasarlanması ve hayata geçirilip sürdürebilirlik kazandırılması bizden sorulur.

 

Kreatif olduğu kadar dinamik ve deneyimli tasarım - yazılım ekibimiz sayesinde beklentilerinizi derinlemesine analiz edip optimum sürede ve en uygun fiyatlarla hayata geçiriyoruz. Bitirim dijital medya yöneticilerimiz, sosyal medya ve SEO uzmanlarımız markanızı kendi markalarıymış gibi sahiplenerek ideal şekilde duyurup tutunduruyorlar. Basılı ürünler de dahil, her türlü reklam ve tanıtım ihtiyaçlarınızı gönül rahatlığıyla bize havale edebilirsiniz.

REFERANSLAR

Skyport Residence N:1 K: 22 D: 189 Beylikdüzü / İstanbul

hello@rightpage.com.tr

+90 212 876 02 66